پشتیبانی پرآوازه

متخصصین مجرب آژانس پرتو ۲۴ ساعته سایت شما را رصد میکنند تا در صورت رخداد هرگونه اختلال عملکردی آن را سریعا به حالت طبیعی برگردانیم

امنیت استوار

با همکاری شرکت F-Secure لایه امنیتی سفارشی روی تمامی هاست‌ها قرارداده‌ایم که به هاست شما توان کافی برای خنثی سازی انواع حملات مخرب را می‌دهد.

انعطاف در کارکرد

تمامی هاست ها نه تنها با زبان های برنامه نویسی رایج و CMS های محبوب سیستم عامل خود منطبق شده اند، بلکه به اجرای آنها نیز بهینه هستند.

منابع ایزوله

منابع ایزوله و قدرتمند سرور با افراد کمی به اشتراک گذاشته میشوند تا سایت شما از عملکردی سریع و باثبات برخوردار باشد و به دلیل “اشتراکی بودن” کند نشود.

لایسنس های اصلی

بسیاری از شرکت ها از لایسنس‌های نا امن کرک شده استفاده می‌کنند، ما از نسخه‌های اصلی و قانونی برای اطمینان از امنیت و عملکرد سایت شما بهره می‌گیریم.

بکاپ ابری

برای اطمینان از سالم بودن سایت شما در صورت رخداد هر گونه اتفاقی؛ مدام از سایت شما بکاپ تهیه می کنیم و بر روی فضاهای ابری ایمن قرار می دهیم.

زیرساخت های ابری

زیرساخت های ابری بر پایه تکنولوژی Zabbix به سایت شما آپتایمی برابر با بالاترین استاندارد جهانی ارائه می کند که با تضمین کیفی خدمات گارانتی شده است.

ذخیره سازی ایمن

با بهره گیری از تکنولوژی Raid اطلاعات هاست شما به صورت همزمان روی چندین هارد ذخیره می شود تا در صورت خرابی یکی از آنها، اطلاعات سالم باقی بماند.

همگام با تکنولوژی

همواره نخستین شرکت در بکارگیری از تکنولوژی های جدید هستیم تا به شما امکان دهیم پیش از دیگران به آنها مجهز شوید و از مزایای آن ها بهره ببرید.